Průmysl 4.0 - velký třesk

Workshop: Velký třesk v Olomouci (průmysl 4.0) a exkurze Koyo Bearings

Víte, jak využít potenciál průmyslu 4.0?

Jaké zkušenosti mají kolegové z jiných firem?

Získejte inspiraci a využijte ji ve svých firmách…

Zveme Vás na workshop, který představí inovativní myšlenky expertů z nejrůznějších oblastí vztahující se k jednotlivým tématům průmyslu 4.0.

Obsah přednášky:

  • Automatizace výroby a zavádění průmyslu 4.0 – Petr Novák (Koyo Bearings) Zavádění automatizovaných výrobních linek, robotů a operačního softwaru v olomoucké firmě Koyo Bearings Česká republika, zabývající se výrobou ložisek převážně pro automobilový průmysl.
  • Modulární budoucnost – Stanislav Martinec (KOMA MODULAR) Jaká je budoucnost a výhody modulárních staveb? Dozvíme se o pojetí Průmyslu 4.0 ve společnosti Koma Modular, která vyrábí, navrhuje a staví komplexní stavební systémy.
  • Zaměstnanci a 4. průmyslová revoluce v Siemens – Radek Kočí (SIEMENS Frenštát) Skutečné příběhy, které změnily Siemens Frenštát na vlajkovou loď koncernu. Teorie a praxe Programu 3i, který motivuje zaměstnance ke zlepšování  a zjednodušování procesů, zefektivnění práce a odstranění plýtvání zdroji.
  • Digitální logaritmické pravítko? Plánujte výrobní kapacity – Libor Smital (CE-PA) Názorný příklad z firmy Pharmix, kde jsme problematické sliby dodávek na čas převedli na aplikaci řídící kapacitní plánování výroby. Návod, jak postupovat při smysluplné digitalizaci Vašich procesů.
  • Inovativní nástroje podpory výroby a údržby s prvky loT Marek Hladík (EDOCU)

Přihlašování:

Počet míst je omezen. prosíme o potvrzení Vaší účasti na tel. 733 617 116 nebo na email: zuzana.jakesova@ce-pa.cz do 1. 10. 2017. Registrovat se můžete také na webu www.firma40.cz cena worshopu je 2900 Kč (pro členy OHK Olomouc 2400 Kč). Pokud účast potvrdíte do 20. 9. 2017 získáte vstup pro druhou osobu zdarma!

 

 

Date

04 Říj 2017

Time

13:00 - 18:00

Více informací

Oficiální pozvánka

Štítky

Červená – naše akce

Místo

KOYO Bearings
Pavelkova 253/5, 779 00 Bystrovany
Okresní hospodářská komora Olomouc

Organizátor

Okresní hospodářská komora Olomouc
Phone
778 470 956
Email
info@hkol.cz
Website
http://hkol.cz

Next Event

X
Menu