Významné firmy Olomouckého kraje 2017

Nabízíme vám možnost zveřejnění profilu vaší firmy v dalším díle publikace Významné firmy Olomouckého kraje. Ten bude vycházet letos na podzim a vzniká na základě spolupráce Krajské Hospodářské Komory Olomouckého Kraje a Olomouckého kraje. Je využívána při setkávání s diplomaty, i podnikateli při zahraničních misích a na dalších akcích. A to nejen na akcích Krajské Hospodářské Komory OK či Olomouckého kraje). Poslední platná verze je k nalezení zde: http://hkol.cz/wp-content/uploads/2017/02/vyznamne-firmy-olomouckeho-kraje-cj-aj.pdf

Publikace vznikla s cílem popularizovat podnikání v Olomouckém kraji a představit významné firmy zahraničním partnerům kraje. V neposlední řadě je také jejím cílem motivovat žáky a studenty ke studiu technických oborů.

Nedostatek zaměstnanců v technických oborech

V poslední době se většina firem s technickým zaměřením potýká s nedostatkem zaměstnanců v technických profesích na všech úrovních. Žáci a studenti tak při rozhodování o výběru zaměstnání, resp. svého následného studia mohou lépe vybrat obor, po kterém je na trhu práce poptávka. V publikaci každá firma uvádí v kolonce „Nejžádanější profese“ právě takové profese, které nutně potřebuje a většinou s velkými problémy získává.

Pro zahraniční partnery pak kromě profilů firem budou jistě zajímavé informace o firmách, které dovážejí či vyvážejí konkrétní komponenty do a ze zahraničí. Pro partnery tak bude snazší orientace pro případné navázání obchodních jednání.

Bylo by dobré, aby byla publikace co nejvíce reprezentativní – tedy aby v ní byli opravdu uvedeni všichni významní hráči Olomouckého kraje. V případě vašeho zájmu prosíme o vyplnění následujícího formuláře: http://hkol.cz/wp-content/uploads/2017/07/FORMULÁŘ-VF-OK-2017.doc  a zaslání na adresu info@hkol.cz do 14.07.2017.

Zveřejnění je zdarma.

Date

14 Čvc 2017

Time

All of the day

Štítky

Zelená barva – další akce

Next Event

Menu