Shromáždění delegátů OHK Olomouc

Shromáždění delegátů se uskuteční 30. března od 15:00, program naleznete ZDE

Jak víte, jedná se o tradiční výroční jednání, na kterém skládáme jako úřad a představenstvo „své účty“ za uplynuvší rok. Dozvíte se, co se událo, jak se nám dařilo a jaké jsou vize do dalšího období. Stejně tak bude prostor vyslechnout si zpětnou vazbu od vás. Jedná se o setkání pracovní, které je však nutné, vyplývá ze statutu a vlastně i Zákona č. 301/1992 Sb. o Hospodářské komoře České republiky. Věřím, že si naleznete čas a potkáme se v hojném počtu. Očekáváme také čestné hosty, tak by to bylo vhodné. Současně garantuji, že jednání bude maximálně věcné a délka trvání přiměřená.

Využijte této příležitosti, na akci bude prostor také pro networking, tedy abyste se i vy mezi sebou více seznámili. Okresní hospodářská komora Olomouc je elitním klubem firem a naší ambicí je, aby naši členové i mezi sebou vytvářeli silné vazby a přispívali k hospodářskému rozvoji regionu.

Dámy a pánové, pro lepší přehled a organizaci vás prosíme o potvrzení (či omluvu) vaší účasti na Shromáždění, a to do 16. března. Hlasovací právo má statutární zástupce člena OHK Olomouc nebo člen statutárního orgánu člena OHK Olomouc. Nicméně další / náhradní zástupci z vašich firem jsou jako hosté vřele vítání.

Pozvánka na shromáždění delegátů
Pozvánka na náhradní shromáždění delegátů

Date

30 Bře 2020

Time

15:00 - 18:00

Štítky

Červená – naše akce

Místo

BEA centrum
tř. Kosmonautů 1288/1, Olomouc
Okresní hospodářská komora Olomouc

Organizátor

Okresní hospodářská komora Olomouc
Phone
778 470 956
Email
info@hkol.cz
Website
http://hkol.cz

Next Event

X
Menu