Seznamte se s ITI – ve hře je více než 4,5 mld. Kč a dalšími zajímavými dotačními možnostmi

Připravili jsme pro vás tematický seminář o integrovaných teritoriálních investicích Olomoucké aglomerace (ITI) a využití dotačních možností pro podnikatele.

ITI je specifický nástroj, díky kterému lze získat dotaci z 6 operačních programů Evropských strukturálních a investičníchfondů. První výzvy cílené do podnikatelského prostředí jsou plánovány již od 1/2017. Aktuální tématikou Vás provede Ing. et Ing. Jitka Gregorová, tematická koordinátorka projektu.

Součástí semináře bude také vystoupení Mgr. Lenky Říhovské z Olomouckého klastru inovací a prezentace programu Erasmus pro mladé podnikatele. V rámci erasmu se nabízí možnosti vyzkoušení nových nápadů ve své firmě či vstoupení na jiné evropské trhy. Výměna zkušeností probíhá v rámci pobytu u zkušeného podnikatele, který novému podnikateli poskytuje znalosti potřebné k provozu malé firmy. Hostitel(ka) těží z nových perspektiv svého podniku a dostane příležitost spolupracovat se zahraničními partnery a dozvědět se o nových trzích.

Mgr. Jitka Šebíková z fondu dalšího vzdělávání také představí projekty, díky kterým mohou firmy získat posilu do týmu, a zájemcům může být poskytnuta praxe v reálném firemním prostředí. Projekt Cesta pro mladé propojuje studenty a firmy formou praxe, projekt Vzdělávání praxí pomáhá při návratu na trh práce. Osobám nezaměstnaným a rodičům na/po rodičovské dovolené. Účast v projektech není nijak zpoplatněna, naopak přináší jak účastníkům, tak firmám řadu výhod a v neposlední řadě i úhradu finančních nákladů.

Seminář se uskuteční 29. listopadu 2016 od 14:00 hod na půdě Okresní hospodářské komory Olomouc.

Date

29 Lis 2016

Time

14:00 - 16:00
Kategorie
Okresní hospodářská komora Olomouc

Organizátor

Okresní hospodářská komora Olomouc
Phone
778 470 956
Email
info@hkol.cz
Website
http://hkol.cz

Next Event

Menu