Rodinná rada jako nástroj konkurenceschopnosti

Významné rodinné firmy střední a východní Evropy se poprvé setkají v Česku za účelem vzájemné inspirace a předání know-how, které zajistilo jejich úspěch po generace. Konference představí zástupce největších rodinných firem regionu CEE. Tématem konference je zakládání a řízení rodinné rady. Synergie podnikatelské praxe a akademické odbornosti za účasti a podpory nejvýznamnějších ekonomických univerzit regionu CEE pod záštitou Centra pro rodinné firmy Vysoké školy ekonomické v Praze.

Zajímá Vás pohled správců rodového majetku i zakladatelů firem a chcete se i pobavit? Pak přijeďte!

Řečníci

  • prof. Jiří Hnilica, prorektor pro mezinárodní vztahy a informační systémy Vysoké školy ekonomické v Praze, zakladatel Centra pro rodinné firmy.
  • Hrabě Constantin Kinský, pochází ze šlechtického rodu a spravuje rodinný zámek ve Žďáře nad Sázavou.
  • Mgr. Bořivoj Líbal, Co-Head of the Office , Noerr LLP, Firma Noerr přináší zkušenosti z oblasti převodu majetku na další generace a ochrany majetku rodinných firem na lokální i mezinárodní úrovni.

Program

20.11.2019: Neformální setkání ve středu od 16:00 – den před hlavním programem konference přivítá hosty osobně hrabě Kinský v zámecké vinárně a zájemce provede zámkem a interaktivním muzeem.

21.11.2019: Konference ve čtvrtek 9:00–17:00 – hlavní program bude patřit zástupcům rodinných firem z Česka, Francie, Polska, Slovenska a Maďarska. Je připraven dynamický program s praktickými radami a inspirací, moderované bloky s nastupující generací nejvýznamnější rodinných firem Česka. Perličkou bude improvizační divadlo, které účastníky vtáhne do typických obtíží, s nimiž se rodinné firmy setkávají.

 

Více informací o konferenci: https://rodinnaustava.vse.cz/konference/

Vstupenky: https://rodinnaustava.vse.cz/konference/#koupit-vstupenky

 

Date

20 Lis 2019 - 21 Lis 2019

Time

All of the day

Štítky

Modrá – akce partnerů

Next Event

Menu