Mattoni 1/2Maraton

Mattoni 1/2Maraton Olomouc 2018

Zveme Vás na tradiční sportovní akci, kterou je Mattoni ½Maraton Olomouc konaný 23. 6. 2018, na kterém se i naše hospodářská komora aktivně partnersky podílí. Zažijte spolu s námi úžasnou sportovní atmosféru, udělejte něco pro své zdraví a doběhněte si pro medaili! Ať už poběžíte sami, sestavíte firemní tým nebo vezmete celou rodinu, aktivní podvečer si jistě užijete.

 Na jakých tratích si můžete plácnout se skvělými fanoušky kolem trati?

Vzdálenost 3 km

  • dm rodinný běh – Vezměte celou vaši rodinu, děti, babičky, dědečky i kočárky a přijďte se proběhnout nebo jen projít na nesoutěžní rodinný běh. Zvládne ho každý a navíc vás čeká neopakovatelná atmosféra velkého mezinárodního závodu. Úžasný zážitek pro děti, zahřátí vašich svalů před závodem a pro všechny medaile v cíli, jako pro správné závodníky!

Vzdálenost 21, 098 km

  • Mattoni 1/2Maraton Olomouc – Běhání přináší každému jedinečnou možnost překonávat sám sebe. Připravit se, vytrvat a dokončit půlmaraton je jedinečný vzrušující zážitek, který musí každý zažít! Přijďte si užít senzační atmosféru jednoho z nejoblíbenějších půlmaratonů v České republice.
  • 2Run (10+11 km) – Rozdělte si půlmaraton na půl! První ze štafety odstartuje spolu s běžci půlmaratonu a zaběhne 10 km. Finišman to dotáhne na vzdálenost půlmaratonu.
  • Štafeta – Dejte dohromady štafetu 4 lidí, přátel, kolegů z práce a zaregistrujte se na štafetový běh. První tři běžce čeká 5 km, posledního 6 a kousek.

Registrace jsou stále otevřené!

Rádi se spojujeme s těmi nejlepšími. Těším se na setkání s Vámi na trati.

Date

23 Čvn 2018

Time

All of the day

Více informací

Stránka závodu

Štítky

Modrá – akce partnerů

Místo

Olomouc
Horní náměstí

Next Event

X
Menu