Kontakt-Kontrakt 2017: jednání šitá na míru

Láká Vás možnost bez náročných příprav a vysokých nákladů poznat nové trhy, rychle vyhledat potenciální obchodní partnery, a to vše s jistotou atraktivních b2b schůzek se žádoucími firmami? Nyní k tomu máte jedinečnou příležitost v podobě Vašeho zapojení do mezinárodního kooperační burzy „Kontakt-Kontrakt“ při Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně 9. a 10. října 2017.

Účast 200 firem z ČR a dalších zemí

Tato akce propojuje výhody tradiční veletržní účasti a stále populárnějšího matchmakingu čili dvoustranných setkání s přesným časovým harmonogramem. Přihlášeným umožní vstup na veletrh, dává záruku jednacích prostor přímo v areálu výstaviště a především jistotu potvrzených obchodních schůzek. Firmy si toto účelné spojení návštěvy veletrhu a předem připravených schůzek rychle oblíbily. Průzkumy z posledních ročníků potvrzují, že řada kontaktů navázaných během akce vypadá slibně a bude pokračovat. Letošní ročník je určen zájemcům z široké škály průmyslových oborů zastoupených na MSV. Očekává se účast minimálně 200 firem z ČR a dalších zemí (Německo, Rakousko, Maďarsko, Slovensko, Polsko, Rusko, Turecko, Jordánsko a další).

Individuální rozvrh schůzek

Jak celá věc funguje? Aby si účastníci našli k jednání ty nejvhodnější protějšky, při on-line registraci vyplní profil popisující firemní aktivity a nabízený či poptávaný typ spolupráce. Registrační profily jsou následně zveřejněny v elektronickém katalogu, ze kterého si podnikatelé vyberou partnery k jednání a výsledek obdrží v podobě individuálního rozvrhu obchodních schůzek. „V průběhu celých dvou dní si lze rezervovat na konkrétní dobu jednání s předem vybranými partnery, takže jde o maximální časový efekt při minimálních finančních nákladech. Poptávající zde naleznou kvalifikované dodavatele a možnosti kooperace po celé Evropě. Prodejcům se otevírají šance při hledání nových odběratelů a obchodních zástupců a výrobci mohou navázat kontakty s potenciálními společníky pro rozvoj nových produktových řad a technologií. Exportní aktivity bude dále navíc možné projednat i s vybranými představiteli agentury CzechTrade.“ vypočítává hlavní výhody Čeněk Absolon, ředitel Regionální hospodářské komory Brno, která toto setkání organizuje v rámci aktivit sítě Enterprise Europe Network ve spolupráci s Veletrhy Brno, a.s.

Bezplatně registrovat se můžete ZDE. Více informací Vám poskytne Jana Šindelková, tel. 532 194 922, e-mail: sindelkova@rhkbrno.cz

Date

09 Říj 2017 - 10 Říj 2017

Time

All of the day

Více informací

Enterprise Europe Network

Štítky

Modrá – akce partnerů

Místo

Výstaviště Brno
Výstaviště 405/1, 603 00 Brno-střed

Organizátor

RHK Brno
Phone
532 194 922
Email
sindelkova@rhkbrno.cz
Website
http://www.rhkbrno.cz/

Next Event

Menu