FENOMÉN 4.0

Dovolujeme si Vás pozvat na workshop zaměřený na trendy Průmyslu 4.0 a digitální technologie, ve kterém se dozvíte o praktickém využití technologií čtvrté průmyslové revoluce přímo od zkušených interpretů. Uslyšíte přednášky z oblasti digitální techniky, LEAN, IoT, virtuální reality či vizuální výstupy kontroly. Workshop se uskuteční dne 4.12.2019 od 9 do 15 hod. v budově Technologického inovačního centra, Vavrečkova 5262, Zlín (sál v 4. etáži). Účast na akci je zdarma. Svoji účast prosím potvrďte na e-mailu: info@nexteratech.cz.

 Konference FENOMÉN 4.0 – ZMĚNA ŘÍZENÁ LIDMI

Dovolujeme si Vás informovat o konferenci FENOMÉN 4.0 – ZMĚNA ŘÍZENÁ LIDMI, která proběhne 23. ledna 2020 ve Zlíně. K dispozici budou 4 programové zóny s více než 35 profesionály. Představeny budou moderní nástroje z oblasti automatizace a robotizace, sdílení informací a přístupů k procesu digitální transformace, proběhne společný dialog ředitelů, majitelů, personalistů a specialistů. KHK ZK je podporovatelem této akce a současně patronem HR STAGE [2]. Můžete pozvat své kolegy a využít výhodný firemní balíček ZDE. Akční cena pro členy je 5 500 Kč oproti běžné ceně 6 500,- Kč. Toto zvýhodnění platí pro registraci do 30. 11. 2019. V poznámce u registrace prosím uveďte HESLO KOMORA 4.0. Cena bude při fakturaci automaticky snížena. Více informací naleznete na webových stránkách konference www.fenomen40.cz. Video pozvánku si můžete prohlédnout zde: https://www.youtube.com/watch?v=6njFBy5ZQFQ&t=11s.

Po vzdělávání a práci si budete moci užít večírek v budoucím newyorském stylu 20. let. Nebude chybět hazard s pečlivě vypranými penězi, virtuální
realita do každé domácnosti, drinky z alkoholických alkoholů, proslovy zkušených fuckuperů, to vše za doprovodu provokativní hudby budoucnosti. Den po konferenci Fenomén 4.0 proběhne návazný program FENOMÉN BAŤA v Baťově vile ve Zlíně. Vzhledem ke kapacitě budovy bude počet účastníků omezen.

Date

23 Led 2020

Time

All of the day

Štítky

Modrá – akce partnerů

Next Event

Menu