Doprovodná podnikatelská mise předsedy Senátu Parlamentu ČR do Korejské republiky

Hospodářská komora ČR byla pověřena organizací doprovodné podnikatelské mise předsedy Senátu Parlamentu ČR, pana Milana Štěcha, v termínu 5.-10. června 2017 do Korejské republiky.
V průběhu mise plánujeme zorganizovat Česko-korejské podnikatelské fórum a následná B2B jednáníSoulu a Busanu, dále předpokládáme možnost účasti firem na některých jednáních předsedy Senátu, společenské podniky, apod. Na přípravě programu se v tuto chvíli intenzivně pracuje, bližší program bude znám v následujících týdnech.
Výše účastnického poplatku činí 2.107,- EUR nebo 55.860,- Kč (výše účastnického poplatku pro členy HK ČR) či 2.218,- EUR nebo 58.800,- Kč (výše účastnického poplatku pro nečleny HK ČR).  O platbě v Kč nás prosím předem informujte označením v závazné přihlášce. Účastnický poplatek zahrnuje: transfery, ubytování se snídaní, poplatek za organizaci firemních jednání, podíl na pronájmu jednacích prostor, podíl na poplatku za catering, podíl za poplatek zahraničním organizátorům mise, službu pracovníků HK ČR po dobu mise a organizační náklady HK ČR spojené s přípravou mise.

Date

05 Čvn 2017 - 10 Čvn 2017

Time

All of the day

Cena

2107-2218 EUR

Více informací

Více informací zde

Organizátor

Hospodářská komora ČR
Email
leinerova@komora.cz

Next Event

Menu