Digitální transformace

Digitální transformace firmy

Digitální transformace znamená zásadní výzvu pro konkurenceschopnost. Změny se dějí právě teď a týkající se klíčových procesů. Důsledkem je mnohem rychlejší, spolehlivější, levnější a inovativnější prostředí. Jak se správně rozhodnout? Jak tuto změnu bezpečně uchopit, uřídit a ufinancovat?

PROČ SE WORKSHOPU ÚČASTNIT:

• Na konkrétních příkladech se do zvíte, kdy a kde je e fektivní digitalizaci nasadit.
• Dozvíte se, jak díky digitalizaci dosáhnout vysoké spokojenosti zákazníků a inovativnosti.
• Navnímáte, jak dosáhnout skut ečné spolupráce v týmu a u řídit projekty digitální transformace.
• Budete schopni posoudit, zda je možné pro realizaci digitální transformace vašeho podniku využít aktuální dotační možnosti
• Se vším vás seznámíme rychle, přehledně a s reálnými příklady INFOMATIC, SHINE Consulting a RENARDS dotační.

Workshop garantují: Josef Hajkr (CEO SHINE), Stanislav Zabadal (CO-PILOT), Tomáš Dolejš (CEO INFOMATIC) a Milan Sedláček (CEO RENARDS)

Přihlašování: do 18. 4. 2019 e-mailem na: stuj@hkol.cz nebo telefonicky na tel. čísle: +420 778 470 956

Témata workshopu podrobněji:

Digitalizace je jedním z hlavních cílů dnešní společnosti. Zvládnutí digitální transformace vnitřních procesů vaší společnosti změní zároveň i zákaznický nebo zaměstnanecký pohled na vaši firmu. Vhodná strategie a zkušenost s efektivním řízením procesů, mobilitou, analýzou dat, cloud prostředím, zaváděním moderních trendů, jako je např. robotizace a biometrie, výrazně zdokonalí procesy, zjednoduší a zrychlí interakci se zákazníky, prohloubí jejich loajalitu a pomůže vám odlišit se od konkurence.

Na workshopu vám ukážeme, jak naroubovat inovaci a efektivitu do vašich firemních procesů společně se zjednodušením každodenní práce. Získáte informace, jak vám moderní IT nástroje pomohou udržet krok s očekáváním svých zákazníků i zaměstnanců. Nicméně každá změna prostředí a způsobu fungování nese určitá rizika, jak dobře zvládnout adaptaci nových postupů ve vaší společnosti. Je vaše firemní kultura připravena na takovou změnu? Máte klíčové lidi, kteří jsou schopni přemýšlet inovativně a nést vaši myšlenku digitalizace? Zároveň dokážete uřídit někdy několikaměsíční projekty zavádění digitalizace?

V druhé části workshopu vás seznámíme, jak vytvořit prostředí skutečné spolupráce a jakým způsobem efektivně řídit projekty zavádění digitalizace tak, aby proběhly v definovaném čase a stanovené kvalitě a měly jasnou návratnost a neohrozily finanční stabilitu firmy.

Poslední část setkání bude zaměřena na možnost financování digitální transformace prostřednictvím aktuální dotační výzvy. V jejím předchozím kole uspěla pouze jedna třetina těch nejpřipravenějších žadatelů – ukážeme vám, jak rychle zjistit, zda je tato výzva pro vás vhodná, případně, jak se na ni správně připravit a být mezi úspěšnými.

Date

25 Dub 2019

Time

9:00 - 12:00

Cena

Zdarma pro registrované

Více informací

Plát - pozvánka

Štítky

Červená – naše akce

Místo

BEA centrum
tř. Kosmonautů 1288/1, Olomouc

Next Event

X
Menu