China Brand Show 2017 Poland

Ve dnech 13. – 15. 9. 2017 se v polské Varšavě uskuteční veletrh China Brand Show 2017 Poland. Jedná se o jednu z hlavních platforem pro přední čínské společnosti, které se snaží navázat nové obchodní kontakty v zemích střední a východní Evropy. Skvělá příležitost, jak získat obchodní kontakty. Na veletrhu si můžete prohlédnout tisíce výrobků a odnést si informace potřebné pro podnikání. Cílem veletrhu je také nabídnout zájemcům možnosti setkat se s čínskými společnostmi. Načerpejte inspiraci pro práci, získejte rady odborníků na obchodování s Čínou, na témata jako jsou: jak a kde začít obchodovat, na co si dávat pozor a mnoho dalších.

Letošní výstava se zaměřuje na různé produktové segmenty, mezi které patří:

textil a oděvy, nábytek, domácí spotřebiče, stavební materiály, osvětlení, domácnost a dárky, potraviny, gumové výrobky pneumatiky, autosoučástky, obráběcí stroje či bezpečnostní zařízení.

Pro účastníky, kteří se zaregistrují, je zabezpečena cesta na veletrh autobusem z odjezdových míst v České a Slovenské republice. Zdarma je také vstup na veletrh, strava (snídaně a oběd) a ubytování na dvoulůžkových pokojích.

Registrace: http://www.gisme.cz

Stránka veletrhu: http://china-expo.pl/en

 

Date

13 Zář 2017 - 15 Zář 2017

Time

All of the day

Více informací

Webová stránka pořadatele

Štítky

Zelená barva – další akce

Místo

Centrum Targowo-Kongresowe
ulica marsa 56c Warszawa

Next Event

X
Menu