AKADEMIE PRO ŽENY

Akademie je určena pro ženy, které se rády dozvídají novinky, chtějí posunout svou kariéru na další úroveň, chtějí se stát ještě úspěšnějšími, a to nejen na poli businessu. Je skvělou příležitostí i pro ty z vás, které chcete najít podobně smýšlející ženy a sdílet s nimi navzájem své zkušenosti.

CÍLE A ZÁMĚRY:

Cílem této třídenní akademie je se za pomocí zkušených lektorek, úspěšných ve svém oboru, stát nejen špičkovou obchodnicí, ale také obecně úspěšnější ženou. Celá akademie je rozdělena na jednotlivé vzdělávací bloky, které se skládají ze zkušenostních seminářů, a nejedná se tak jen o teoretické poučky a fráze, ale především o draze zaplacené zkušenosti samotných lektorek, které vám je předají.

Úspěšná absolventka akademie se zlepší nejen v obchodních dovednostech, ale i svých prezentačních a rétorických schopnostech a bude například schopna lépe skloubit pracovní a rodinný život.

CENA ZA KURZ:

Kč 14 900,- bez DPH

SLEVA

Kč 3 500,- z ceny bez DPH pro členky klubů BforB ČR nebo Hospodářské komory ČR

V CENĚ KURZU A MOŽNÉ PŘÍPLATKY:

Ubytování na 2 noci ve dvoulůžkovém pokoji v Hotelu Freud ****+ v Ostravici (v případě, že se budete Akademie účastnit sama, je nutný doplatek Kč 400,- bez DPH za pokoj obsazený jednou osobou), plná penze, vč. nápojového servisu a coffee breaků, workshopy a program dle přiloženého obsahu, veškeré potřebné materiály, parkování u hotelu, WiFi připojení v celém hotelu.

V případě doprovodu neúčastnícího se programu Akademie pro ženy (např. pánský doprovod) doplatek za ubytování se snídaní Kč 1 500,-.

Možnost si na místě připlatit vstup do privátní sauny.

STUDIJNÍ MATERIÁLY

Každá účastnice má v ceně kurzu zahrnuty všechny studijní materiály.

Date

16 Lis 2018 - 18 Lis 2018

Time

All of the day

Více informací

Přihlašování

Štítky

Modrá – akce partnerů

Místo

Hotel Freud
Ostravice, Česko

Organizátor

Alavia
Phone
+420 702 570 409
Email
info@alavia.cz
Website
http://akademieprozeny.alavia.cz/

Next Event

X
Menu