Napsali o nás

Rok 2019 byl podle Okresní hospodářské komory v Olomouci dobrý

Okresní hospodářská komora Olomouc má za sebou další úspěšný rok. V roce 2019 se rozšířila o 19 nových členů, což je stejný počet jako v roce předchozím. Drží tak vysoké tempo a řadí se tímto k nejrychleji rostoucím komorám napříč Českou republikou. Komora současně představuje nové celoroční partnery pro rok 2020, tím generálním se stala společnost BP STAVBY Morava s.r.o.

„Rok 2019 hodnotím optiku komory i optikou regionální rozvoje velmi pozitivně. Našemu hospodářství se nebývale dařilo. Nejen firmy, ale i zaměstnanci by měli být spokojení. Firmy měly stále dostatek zakázek, zaměstnancům povětšinou rostly mzdy a nezaměstnanost byla rekordně nízká. Právě ale nízká nezaměstnanost měla na firmy negativní vliv, nebýt totiž akutního nedostatku zaměstnanců, růst mohl být daleko výraznější,“ shrnul svůj pohled Radim Kašpar, ředitel Okresní hospodářské komory Olomouc.

Více na:

https://www.hanackyvecernik.cz/spolecnost/zajimavosti/rok-2019-byl-podle-okresni-hospodarske-komory-v-olomouci-dobry

https://www.olomouc.cz/zpravy/clanek/Okresni-hospodarska-komora-Olomouc-hodnoti-rok-2019-a-predstavuje-generalniho-partnera-31199

Menu