Reporty z našich akcí

Osmý ročník Mattoni 1/2Maratonu Olomouc

Jakožto partneři 1/2Maratonu 2017 si Vás dovolujeme pozvat na již osmý ročník sportovně-kulturní události do Olomouce, která se koná v rámci běžeckého seriálu RunCzech 2017.

RunCzech běžecká liga

Mattoni 1/2Maraton Olomouc se bude konat v sobotu 24. června 2017. Závod je nejstarším mimopražským závodem RunCzech běžecké ligy a získal nejvyšší ocenění –  zlatou známku kvality od Mezinárodní asociace atletických federací (IAAF). V letošním roce očekáváme na startovní čáře přes 9700 běžců z více než 45 zemí světa.

Zúčastněte se jako jednotlivec nebo v týmu

Organizační tým závodu Vás srdečně zve k účasti v některé z kategorií závodu. V rámci 1/2Maratonu Olomouc můžete absolvovat půlmaratonskou trasu, podělit se o porci kilometrů se svými přáteli ve čtyřčlenné štafetě, zúčastnit se spolu se svými dětmi, vnoučaty a dalšími členy rodiny dm rodinného běhu, nebo si vyzkoušet 2Run, který je skvělou alternativou k 1/2Maratonu. V poslední zmiňované kategorii se duo běžců o celou vzdálenost podělí téměř rovným dílem, první z běžců vyrazí na úsek dlouhý 10 kilometrů, zbylých 11,0975 kilometrů dokončí druhý člen týmu.

Více informací o závodu, který celosvětově propaguje nejen Českou republiku, ale hlavně Olomoucký region, je možné dohledat na oficiálních stránkách www.runczech.com.

Budeme se těšit na zprávu od Vás, zdali se Vám podaří připojit se svou účastí k této fantastické akci a předem děkujeme za šíření pozvánky nejen mezi kolegy, ale celou veřejnost města.

Menu