Napsali o nás

Okresní hospodářská komora posiluje a je více vidět

Jak se vede po půl roce novému řediteli Okresní hospodářské komory Olomouc? Daří se mu plnit plánované cíle? Nejen na tyto otázky Vám odpoví ředitel Radim Kašpar.

Jste na pozici ředitele Okresní hospodářské komory již půl roku. Na bilancování je ještě brzo. Nicméně se zeptáme, co se Vám do dnešní chvíle podařilo?

Záludná otázka (smích). Víte, já jsem celkem skromný člověk a soudit by měli především naši členové a lidé z okolí. Nicméně otázka padla jasně. Abych ale mohl říkat, co se povedlo, musíme se vrátit na začátek – tedy jaké jsem si vlastně stanovil prvotní cíle.

  1. Tím primárním bylo postupně navštívit všechny naše členy, těm se blíže představit, navázat trochu osobnější vztah a zejména představit své vize o směřování komory a nasát zpětnou vazbu – a to jak k tomu, jak naši členové komoru vnímají, tak k tématům, která je trápí a kde jsme schopni pomoci.
  2. Druhý cíl byl z kategorie vnitřních – tedy optimalizovat vnitřní fungování, systém práce, komunikace, přípravy akcí a vše zase o něco více profesionalizovat.
  3. Na to logicky postupně navazuje oslovení potenciálně nových členů a posílení našich členských řad.

Více se dočtete zde:

Byzmag.cz http://www.byzmag.cz/clanek/92-radim-kaspar-reditel-okresni-hospodarske-komory-olomouc-okresni-hospodarska-komora-olomouc-posiluje-a-je-vice-videt

Menu