Členové

Hrdí členové OHK Olomouc

  1. Úvodní stránka
  2. Členové

Na této stránce naleznete seznam členů OHK Olomouc.

Pomocí filtrů níže si můžete vyhledat členy podle kategorie nebo dle názvu.

Seznam členů OHK Olomouc

Nalezeno členů: 22

AQUAPARK OLOMOUC, a.s.

akciová společnost

Areál olomouckého aquaparku se nachází v lokalitě „Pod Vlachovým“ v přímém sousedství Obchodního a zábavního parku Haná poblíž silniční výpadovky na Brno.

Brazzale Moravia, a.s.

akciová společnost

Největší sýrárna v České republice, která se podílí téměř jednou třetinou na celkovém vývozu sýrů z ČR. Mléko je zde zpracováno na sýry podle té nejvyšší italské řemeslné tradice.

ČESKÁ SPOŘITELNA, a.s.

akciová společnost

Moderní banka orientována na drobné klienty, malé a střední firmy, města a obce. Máme nezastupitelnou roli ve financování velkých korporací a v poskytování služeb v oblasti finančních trhů. S počtem klientů, který dosahuje téměř 5 milionů, jsme největší bankou v České republice.

DIRECT ECONOMY a.s.

akciová společnost

Společnost DIRECT ECONOMY a.s. byla založena v roce 2000 za účelem poskytování komplexních služeb v oblasti vedení účetnictví a personálně-mzdové agendy, daňového poradenství a auditorských služeb.

Dopravní podnik města Olomouce, a. s.

akciová společnost

Zajišťujeme městskou hromadnou dopravu v Olomouci. Kromě samotného území města Olomouce zajišťujeme dopravní spojení i pro některé okolní obce.

EUROGEMA CZ, a.s.

akciová společnost

Dodávky pozemních a inženýrských staveb na klíč zejména v olomouckém regionu a provádění speciálního zakládání staveb v celé ČR

Komerční banka, a.s.

akciová společnost

Komerční banka, a.s., je univerzální bankou se širokou nabídkou služeb v oblasti retailového, podnikového a investičního bankovnictví je dostupná prostřednictvím sítě poboček KB, přímého bankovnictví a vlastní distribuční sítě.

Linkcity Czech Republic a.s.

akciová společnost

Zkušený partner v oblasti developmentu působící na českém trhu v sektoru rezidenční výstavby, industriálních a logistických staveb, hotelů, polyfunkčních objektů a také projektů zaměřených na regeneraci brownfieldů. Spolu se stavební firmou VCES je součástí skupiny Bouygues Construction.

OIN Development a.s.

akciová společnost

Realitní činnost, pronájem nemovitostí pro účely podnikání.

OLTERM  & TD Olomouc, a.s.

akciová společnost

Výrobce a dodavatel tepelné energie pro byty, školská zařízení, terciální a komerční sféru, provozovatel Plaveckého stadionu Olomouc a Aquacentra Delfínek

OLTIS GROUP a.s.

akciová společnost

Dodavatel informačních systémů podporujících všechny procesy a segmenty dopravy, spedice a logistiky

SIGMA GROUP, a.s.

akciová společnost

Akciová společnost SIGMA GROUP a.s. se zaměřuje na výzkum, vývoj a výrobu středních, těžkých a unikátních čerpadel a čerpacích soustrojí pro průmyslové využití. V tomto segmentu se firma řadí mezi světovou špičku v oboru a úspěšně tak navazuje na dlouholetou tradici výroby, která trvá více než 150 let.

SIWATEC, a.s.

akciová společnost

Řešení v oblasti čerpání různých médií v mnoha průmyslových odvětvích. Nedílnou součástí služeb zákazníkům je bezplatné technické poradenství, projekční činnost a také dodávky náhradních dílů včetně servisu.

SK Sigma Olomouc a.s.

akciová společnost

SK Sigma Olomouc patří mezi tradiční kluby české nejvyšší fotbalové soutěže. V průběhu času se vypracovala v přední klub české kopané a to zejména díky výborné práci s mladými fotbalisty, které vychovává také pro špičkové evropské kluby.

Technické služby města Olomouce, a.s.

akciová společnost

Cílem společnosti je dosáhnout kvalitativně vyšší úrovně v oblasti poskytování veřejně prospěšných služeb zabezpečovaných pro statutární město Olomouc a zároveň dosáhnout významného postavení na trhu provozovaných služeb v rámci olomouckého regionu.

TESCO SW a.s.

akciová společnost

Historie společnosti TESCO SW a.s. sahá až do roku <strong>1991</strong>, kdy byla založena společnost TESCO, spol. s r.o., společnost softwarových a obchodních služeb.

Vodohospodářská společnost Olomouc, a.s.

akciová společnost

Naše společnost spravuje většinu vodohospodářského majetku obcí a měst v okrese Olomouc. Jsme vlastníky hlavních vodovodních přivaděčů, vodojemů, pramenišť a úpraven vody a také některých kanalizací a čistíren odpadních vod.

Výstaviště Flora Olomouc, a. s.

akciová společnost

Výstaviště Flora Olomouc, a.s. je pořadatelem vlastních výstavnických a veletržních akcí, spolehlivým partnerem pro jejich externí pořadatele a správcem olomouckých historických parků.

Menu