« Zpět na výpis členů

EDUKOL vzdělávací a poradenské sdružení s.r.o.

Vzdělávání v oblasti řízení lidských zdrojů, manažerských dovedností, komunikačních dovedností, zvládání stresu, jak ve veřejné správě, tak v soukromém i neziskovém sektoru, podpora podnikání, sociologické studie a analýzy.
EDUKOL je vzdělávací a poradenská firma usilující svou činností o zavádění pozitivních změn v naší společnosti souvisejících se zlepšováním podmínek pro úspěšný a důstojný život. Od roku 1994 vzděláváme témata z oblasti řízení lidských zdrojů a problematiky Evropské unie jak ve veřejné správě, tak v soukromém i neziskovém sektoru. V těchto oblastech také provádíme poradenskou a expertní činnost. Realizovali jsme řadu projektů, díky kterým můžeme prosazovat a zavádět inovativní prvky do oblasti zvyšování kvality veřejné správy, podpory začínajících podnikatelů a práce se skupinami ohroženými sociální exkluzí (vězni, migranti, matky na mateřské dovolené, atp.), napomáháme rozvoji sociální ekonomiky v České republice.
V Olomouci provozujeme od roku 2009 Podnikatelskou líheň, která se v podpoře podnikání zaměřuje na začínající podnikatele, realizuje rekvalifikační kurzy pro uchazeče o zaměstnání a poskytuje poradenství mimo jiné v možnostech získání finančí podpory zahájení podnikání.
Kromě vzdělávací činnosti provádíme pro klienty z podnikatelské i veřejné sféry sociologické studie a analýzy. Zjištujeme názory veřejnosti, šetříme spokojenost zaměstnanců, provádíme analýzy vzdělávacích potřeb a zabezpečujeme komplexní konferenční servis včetně mezinárodních konferencí.
Naše společnost se v roce 2016 podílela na založení prvního mobilního hospice  v Olomouckém kraji - Nejste sami a v rámci dobrovolnické činnosti se aktivně podílí na rozvoji jeho činnosti.
Menu