Akce

Setkání zástupců podnikatelů a firem s vedením města Šternberk a OHK Olomouc

Setkání zástupců podnikatelů a firem s vedením města Šternberk a OHK Olomouc

Zveme Vás na setkání zástupců podnikatelů a firem s vedením města Šternberk a Okresní hospodářskou komorou Olomouc. Na programu bude představení činnosti Okresní hospodářské komory Olomouc, představení plánů města Šternberk ve vazbě na podnikatelské prostředí, diskuze nad aktuálními tématy a možnostmi vzájemné pomoci a spolupráce.  Datum konání:  středa 19. 4. 2017 od 9.00 hod Místo konání: Městské kulturní zařízení, Masarykova 307/20, 785 01 Šternberk Hosté: • Ing. Stanislav Orság, starosta města Šternberk • PhDr. Radim Kašpar, ředitel Okresní hospodářské komory Potvrzení účasti - info@hkol.cz nebo na tel. č. 585 225 231 do 14. 4. 2017

zobrazit
Setkání zástupců podnikatelů a firem s vedením města Litovel a OHK Olomouc

Setkání zástupců podnikatelů a firem s vedením města Litovel a OHK Olomouc

Zveme Vás na setkání zástupců podnikatelů a firem s vedením města Litovel a Okresní hospodářskou komorou Olomouc. Na programu bude představení činnosti Okresní hospodářské komory Olomouc, představení plánů města Litovle ve vazbě na podnikatelské prostředí, diskuze nad aktuálními tématy a možnostmi vzájemné spolupráce. Pro zájemce bude také připravena možnost exkurze ve firmě Hopax s. r. o.

zobrazit
Majetkové a doménové spory

Majetkové a doménové spory

Ve spolupráci s ELSA Olomouc jsme pro Vás připravili přednášku na téma Majetkové a doménové spory. Právě např. v případě doménových sporů v současné právní úpravě chybí právní předpis, který by internetovou doménu výslovně upravoval, anebo řešil její právní ochranu. Z tohoto důvodu je v této oblasti třeba postupovat dle obecné právní úpravy a průřezově vybrat právní instituty, které lze v oblasti internetových domén využít. Jedná se zejména o instituty sloužící k ochraně hospodářské soutěže, ochranných známek nebo osobnostních práv. Zde je právě možné se inspirovat konstantní rozhodovací praxí kvalifikovaných rozhodců Rozhodčího soudu při Hospodářské komoře České republiky. Přijďte si přednášku na tuto problematiku poslechnout 13. 4. od 13.00 v Rotundě na budově A PF UP. Hostem této přednášky je Mgr. Ing. Tomáš Sýkora, člen předsednictva Rozhodčího soudu při Hospodářské komoře a Agrární komoře České republiky. Přihlašujte se do 10. 4. na e-mail info@hkol.cz nebo na tel. 585 225 231 Budeme se na Vás těšit.

zobrazit
Benefiční seminář: Největší problémy s lidmi a jejich řešení

Benefiční seminář: Největší problémy s lidmi a jejich řešení

Zveme Vás na seminář Největší problémy při práci s lidmi a jejich zvládání – prakticky, přehledně, fundovaně, s reálnými příklady a z reálné manažerské praxe firemního sociologa. - Práce s negativisticky orientovanými zaměstnanci - Aktivizování pasivních zaměstnanců - Omezování fluktuace manažerskými prostředky Přednášející: PhDr. Vojtěch Bednář – firemní sociolog (Firemní sociolog) Vstupné: Pro člena OHK Olomouc: 300,- Kč, nečlen: 500,- Kč (ceny jsou uvedeny vč. DPH). Platba na účet 3165062/0800, Česká spořitelna, a.s., VS - Vaše IČ Pokud přijdete, nejen že se dozvíte jak na své zaměstnance, ale také přispějete na dobrou věc, VÝTĚŽEK JE VĚNOVÁN ve prospěch Hospice na Svatém Kopečku. Přihlašování: na emailu info@hkol.cz nebo na tel. č. 585 225 231 do 4. dubna 2017  Podrobnosti k semináři naleznete také na našem facebooku.

zobrazit
Osmý ročník Mattoni 1/2Maratonu Olomouc

Osmý ročník Mattoni 1/2Maratonu Olomouc

Jakožto partneři 1/2Maratonu 2017 si Vás dovolujeme pozvat na již osmý ročník sportovně-kulturní události do Olomouce, která se koná v rámci běžeckého seriálu RunCzech 2017. Mattoni 1/2Maraton Olomouc se bude konat v sobotu 24. června 2017. Závod je nejstarším mimopražským závodem RunCzech běžecké ligy a získal nejvyšší ocenění -  zlatou známku kvality od Mezinárodní asociace atletických federací (IAAF). V letošním roce očekáváme na startovní čáře přes 9700 běžců z více než 45 zemí světa. Organizační tým závodu Vás srdečně zve k účasti v některé z kategorií závodu. V rámci 1/2Maratonu Olomouc můžete absolvovat půlmaratonskou trasu, podělit se o porci kilometrů se svými přáteli ve čtyřčlenné štafetě, zúčastnit se spolu se svými dětmi, vnoučaty a dalšími členy rodiny dm rodinného běhu, nebo si vyzkoušet 2Run, který je skvělou alternativou k 1/2Maratonu. V poslední zmiňované kategorii se duo běžců o celou vzdálenost podělí téměř rovným dílem, první z běžců vyrazí na úsek dlouhý 10 kilometrů, zbylých 11,0975 kilometrů dokončí druhý člen týmu. Více informací o závodu, který celosvětově propaguje nejen Českou republiku, ale hlavně Olomoucký region, je možné dohledat na oficiálních stránkách www.runczech.com. Budeme se těšit na zprávu od Vás, zdali se Vám podaří připojit se svou účastí k této fantastické akci a předem děkujeme za šíření pozvánky nejen mezi kolegy, ale celou veřejnost města.  

zobrazit
Seminář: (elektronická) evidence tržeb

Seminář: (elektronická) evidence tržeb

Okresní hospodářská komora ve spolupráci s Finačním úřadem v Olomouci pro Vás připravila druhý seminář s nejnovějšími informacemi a praktickými radami jak se připravit na chystanou elektronickou evidenci tržeb. V další fázi od 1. března 2017, se k EET připojí segment maloobchody a velkoobchody (CZ-NACE skupina 45, 46 a 47).

zobrazit
Padesátka členů a příznivců Okresní hospodářské komory Olomouc zhodnotila uplynulý rok

Padesátka členů a příznivců Okresní hospodářské komory Olomouc zhodnotila uplynulý rok

Dne 18. ledna 2017 se uskutečnilo první Novoroční setkání členů, příznivců a přátel OHK Olomouc, které navázalo na tradici dříve konaných předvánočních večírků v galerii Patro na Horním Náměstí v Olomouci. Účastnici měli možnost zhodnotit uplynulý rok, blíže se poznat a zejména probrat témata k budoucí spolupráci. Diskuzím vévodil zejména nedostatek lidí v technických profesích a potřeba řešit odborné vzdělávání a návaznost na reálný pracovní proces.

zobrazit
1. Novoroční setkání členů a příznivců OHK Olomouc

1. Novoroční setkání členů a příznivců OHK Olomouc

Vážení členové, příznivci a (obchodní) partneři OHK Olomouc. Rádi bychom vás pozvali na Novoroční setkání, které se uskuteční namísto dříve konaných předvánočních večírků.  Jedná se o neformální setkání, kde můžeme zhodnotit uplynulý rok, pobavit se o plánech na rok 2017 a zejména se blíže poznat, seznámit a třeba také zjistit, jak si můžeme vzájemně pomoci.  Vstup je zdarma. Občerstvení bude zajištěno. Prosíme o potvrzení účasti na info@hkol.cz a to do 13. 1. 2017! Informace o akci naleznete také na našem facebooku!

zobrazit

Partneři

  • TOSA Marketing
  • Advokátní kancelář Mgr. Jiří Zrník
  • Olomouc.cz
  • Rency
  • Rozhodčí soud
  • KD Transport
  • Český rozhlas Olomouc
  • Flora Olomouc